Skaluno akmens mases stogai ir fasadai yra ne tik praktiškas ir patikimas sprendimas, bet ir tikra meninė kūryba. Kiekviena plytelė turi savo unikalų raštą ir tekstūrą, leidžiantį kurti nepakartojamas kompozicijas. Dėl šios priežasties jūsų namas ne tik atrodys stilingai ir elegantiškai, bet ir pritrauks aplinkinių žavius žvilgsnius.
 
Skaluneris UAB yra profesionalų komanda, kuri žino visas smulkmenas ir ypatybes dirbant su skaluno. Mes siūlome platų plytelių spalvų ir formų pasirinkimą iš kasyklų Welsh Slate U.K ir Samaca Ispanija, kad galėtumėte rasti idealų variantą savo namams. Mūsų pagrindinis tikslas - užtikrinti aukštą medžiagų kokybę atitinkamai Europos Sąjungos reikalavimams ir standartams.
 
Jeigu norite, kad jūsų namas būtų ne tik patikimas ir funkcionalus, bet gražus ir stilingas, tai skaluno danga yra tai, ko jums reikia. Kreipdamiesi į Skaluneris UAB įmonę, gausite profesionalią konsultaciją ir kokybišką stogo bei fasado dengimo paslaugą Iš mūsų partnerių, geriausių Lietuvos stogdengių specialistų. Mes vertiname kiekvieną klientą ir siekiame padaryti jūsų namus tikrai įspūdingus.
 
Mūsų specialistų komanda turi didelę patirtį dirbant su skaluno dangomis ir žino, kaip sukurti puikų funkcionalumo ir estetikos derinį. Mes skiriame dėmesį kiekvienam projekto detaliui, siekdami užtikrinti bepriekaištingą darbų atlikimą.
 
Paveskite mums savo namą, ir mes jį paversime meniniu kūriniu, kuris džiugins jus ir jūsų svečius daugelį metų. Mes garantuojame aukštą medžiagų kokybę, profesionalų darbų atlikimą ir laikymąsi terminų. Jūsų namai verti tik geriausio, ir mes esame pasirengę padaryti juos puikiais su Skaluneris įmonės skaluno danga. Mes dirbame tik su gamintojais, todėl dėl skalūno kokybės esame užtikrinti visu 100 %.Skalūneris RoofingGalerija >>


Skalūnas 40x25 cm "Scandinavian Herritage"Galerija >>


Skalūnas 40x22 cmGalerija >>


Skalūnas 50x25 cm, dvigubas dengimas


Galerija >>


Skalūnas Welsh Slate Penrhyn, Fasadas "Dynamic style"Galerija >>


Skalūnas 40x25 cm, Stogas-Fasadas, Dvigubas dengimasGalerija >>


Skalūnas Welsh Slate Cwt-Y-Bugail 40x25 cm, Fasadas 12,5 vnt.m2Galerija >>


Skalūnas Welsh Slate Cwt-y-Bugail Dark Blue Grey CountyGalerija >>


Skalūno stogo danga "Wilde Deckung" Galerija >>


© 2024 Skaluneris Visos teisės saugomos

Sukūrė: Dizaino arkliukas

SKALUNERIS, Elevatoriaus g. 28, Kėdainiai.
+370 698 89 801, info@skaluneris.com